jeansy damskie

Dzwony a może rurki – jakie jeansy damskie są modne?

W obecnych czasach odpowiednie skomponowanie stroju ma bardzo duże znaczenie dla wielu kobiet. Dlatego warto dowiedzieć się na ten temat nieco więcej oraz zapoznać się z podstawowymi modelami spodni dla kobiet.

Jeansy rurki

Damskie stylizacje mogą się składać z bardzo wielu zróżnicowanych elementów, wśród których należy przede wszystkim wymienić dobrze dobrane spodnie. Bardzo popularnym modelem jeansów są rurki, inaczej nazywane również spodniami typu slim fit lub skinny jeans. Spodnie tego rodzaju mają zwężającą się ku dołowi nogawkę i są dość przylegające do ciała. Dlatego polecane są przede wszystkim szczupłym kobietom, które nie mają żadnych mankamentów figury. Rurki doskonale sprawdzą się także w przypadku pań o szczupłych nogach i proporcjonalnej sylwetce.

Jeansy regular

Wśród różnych fasonów jeansów damskich można przede wszystkim wymienić jeansy regular, inaczej nazywane również jeansami straight. Są to spodnie o prostej nogawce, która ma na całej swojej długości jednakową szerokość. Tego rodzaju jeansy są jednym z najbardziej uniwersalnych oraz klasycznych modeli. Bardzo dobrze sprawdzą się w praktycznie każdym typie sylwetki, dlatego można z nimi komponować niepowtarzalne stylizacje. Szczególnie dobrze będą dopasowane do kobiet, które mają typ figury gruszki, czyli masywne uda. Dzięki dobrze dobranym spodniom będzie można je zamaskować.

Jeansy boyfriendy

Kobiety z powodzeniem komponują swoje stylizacje również z takim modelem jeansów jak boyfriendy, które cieszą się bardzo dużą popularnością. Boyfriendy zazwyczaj mają dość luźny krój, dlatego powinny być dobrze dopasowane do sylwetki kobiety, która będzie je nosić. Jeansy damskie tego rodzaju są luźne w udach, a także dość przylegające w pasie. Dlatego bardzo dobrze sprawdzą się zarówno w przypadku pań szczupłych, jak i kobiet o krąglejszych kształtach. Boyfriendy w korzystny sposób zamaskują mankamenty figury i z powodzeniem można z nich komponować codzienne stylizacje.

Jeansy dzwony

Bardzo popularne jeansy damskie to także dzwony, z którymi można tworzyć fantastyczne kompozycje. Dzwony to spodnie, które są dość przylegające do ciała na odcinku od kolana do bioder. Natomiast od kolana w dół się one rozszerzają. Jeansy w typie dzwonów doskonale sprawdzą się w różnych typach sylwetek, ponieważ w optyczny sposób wysmuklą nogi oraz ukryją nadmiernie szerokie łydki. Natomiast jeansów dzwonów powinny unikać panie o szerokich biodrach, ponieważ mogą w niekorzystny sposób wpływać na proporcje sylwetki oraz je zniekształcać. Warto tego unikać.

Mom jeans

Mom jeans to kolejny model jeansów, które idealnie sprawdzą się w przypadku wielu kobiet. Mom jeans to spodnie dość dobrze dopasowane w talii, które lekko rozszerzają się w obszarze bioder, a następnie zwężają ku dołowi. Mom jeans najlepiej sprawdzą się wśród szczupłych kobiet, które mają wąską talię oraz wąskie biodra. Warto zadbać o dobre dopasowanie tego modelu spodni, ponieważ źle dobrane mogą w negatywny sposób wpływać na proporcje sylwetki. Warto to uwzględnić podczas ich wyboru oraz zakupu.

Posts created 20

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top