gardenparty
Dom

Garden party. Jak zorganizować udane przyjęcie w ogrodzie?

Wiosna to idealny anturaż, aby urządzić garden party! Jak przygotować się, aby Twoje przyjęcie w ogrodzie było wspominane przez zaproszonych na nie gości jako jedna z najbardziej udanych imprez, na jakich byli? Sprawdź nasze porady i dowiedz się, jak przygotować przyjęcie w ogrodzie, jakie jedzenie na nim zaserwować, oraz jaka jest idealna sukienka na garden party!

Garden party. Co to takiego?

Garden party to angielski zwrot, który przyjął się także w Polsce, oznaczający nic innego, jak przyjęcie w ogrodzie. Ciepłe miesiące sprzyjają spotkaniom na łonie natury, warto więc wykorzystać ogród jako alternatywę dla domówek. Na garden party, tak samo, jak podczas przyjmowania gości w domu, warto zadbać o to, aby zapewnić gościom rozrywkę, zaserwować wyborne jedzenie i koktajle, które uraczą podniebienie nawet najbardziej wybrednych przybyszy. Przemyśl wszystkie te aspekty, a z pewnością urządzisz udane przyjęcie w ogrodzie. Menu nie musi być wyszukane, wystarczą przecież proste składniki, z których możesz wyczarować efektowne dania.

Przyjęcie w ogrodzie – menu, które zapada w pamięć

Polska gościnność to nasz znak rozpoznawczy. Kiedy zapraszasz do siebie gości, z pewnością ważne dla Ciebie jest, aby podjąć ich najlepiej, jak umiesz. Gdy organizujesz przyjęcie w ogrodzie, menu powinno być dopasowane do okoliczności. Na łonie natury gotuj.. naturalnie! Wykorzystaj roślinne przepisy na lekkie dania z użyciem nowalijek, których smak podbije kubki smakowe każdej zaproszonej osoby. Coraz bardziej modne staje się także gotowanie na ogniu. Grill, ognisko, kociołek żeliwny. Planujesz przyjęcie w ogrodzie? Menu, które przygotujesz będzie wyznacznikiem tego, czy się udało!

Przyjęcie urodzinowe w ogrodzie 

Jednym z rodzajów garden party jest przyjęcie urodzinowe w ogrodzie. Szczególnie popularne jest robienie w ogrodzie urodzin dzieciom, ponieważ są one ruchliwe i doceniają możliwości zabawy, jakich dostarcza im ogród. Nierzadko głównym punktem takiego przyjęcia urodzinowego w ogrodzie jest basen, który wielu rodziców rozstawia dzieciom, aby miały okazję schłodzić się w trakcie wiosny i lata. Dorośli zaś docenią garden party z grillem lub ogniskiem w roli głównej – coraz krótsze, ciepłe noce, spędzone pod gwiazdami, z nastrojową muzyką. To dobra okazja, aby spotkać się z przyjaciółmi, zatrzymać się w codziennym biegu i docenić chwile spędzone z bliskimi.

Przyjęcie w ogrodzie. O czym jeszcze trzeba pamiętać?

Szykując przyjęcie w ogrodzie, pamiętaj nie tylko o tym, aby przygotować wystrój tarasu, posiłki i napoje. Garden party nie będzie udane, jeśli jego organizatorka nie będzie się na nim dobrze bawiła! Zadbaj o siebie, abyś organizując przyjęcie, czuła się jak ryba w wodzie i nie odczuwała niepotrzebnego stresu związanego z przyjmowaniem gości. Przygotuj wszystko odpowiednio wcześniej, abyś miała czas wystroić się, uczesać, lub jeśli chcesz – pomalować. Jaka jest idealna sukienka na garden party? Zdecydowanie wykonana z naturalnych materiałów, takich, jak bawełna, len, czy wiskoza, a jej fason powinien być luźny i niekrępujący ruchów. Wybierz jasne kolory, kojarzące się z wakacyjnym luzem – biel, beż, czy pastele.

Category: Dom
Posts created 20

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top